Tarotové výklady – tématické

Partnerský výklad

Tento podrobný výklad je vhodný pro každého, kdo chce lépe pochopit povahu, energii a dynamiku svého partnerského života. Postupně se během výkladu projdou všechny úrovně vzájemné interakce – od myšlenek a představ, po pocity, společný růst, přes příležitosti a samozřejmě projdeme i fyzické projevy chování každého z vás. Budete mít prostor podívat se na svůj vztah pod drobnohledem a zároveň z nadhledu a pojmenovat si jeho klady a přínosy a také prostor na zlepšení, příp. odhlalení příčin problémů.

Partnerský výklad probíhá po telefonu nebo osobně, záleží dle domluvy – cena 990 Kč


Tarotový talent

Tarotový talent se určujte podle jména, které vám bylo dáno při narození. V tarotu se vychází ze 16 figurálních karet (Královen, Králů, Princezen a Princů), které nesou určité kvality, silné stránky, přednosti, způsob uvažování a přístup k lidem, práci, životu všeobecně. Jeden z těchto talentů popisuje i vaše nastavení a fungování.

Tarotový výklad vám zašlu na email v audionahrávce – cena 550 Kč


Tarotový životní symbol

Na základě dne, měsíce a roku narození můžeme spočítat rovněž váš životní tarotový symbol, který pro změnu vychází z karet Velké Arkány. Proč ho znát? Popíše vám blíže vaší životní cestu, jaké vás čekají výzvy, jaké máte dispozice na to je zvládnout, k čemu budete inklinovat, kde se můžete realizovat, jaké je vaše energie a vyzařování, atd.

Tarotový výklad vám zašlu na email ve formě audionahrávky a stručného PDF s přehledem životního symbolu, kde jsou zdůrazněny podstatné informace – cena 990 Kč


Narozeninový symbol růstu

Máte za chvilku narozeniny (nebo chvilku po)? A zajímá vás v jakém duchu se ponese nadcházející rok? Den, kdy máte narozeniny, je dnem, kdy vstupujete do určitého růstového symbolu. Já mám např. narozeniny 2.8., to znamená, že momentálně do srpna jsem v tarotovém symbolu Velekněze a na narozeniny budu vstupovat do symbolu Zamilovaní. Zajímá vás, co čeká vás?

Tarotový výklad vám zašlu na email v audionahrávce – cena 550 Kč


Velký rozbor osobnosti

Láká vás zjistit o sobě maximum? Mít značný přehled a kontrolu nad svým životem? V tomto výkladu si společně projdeme váš životní symbol, roční symboly růstu a jejich vývoj v čase, projdeme minulost, přítomnost a budoucnost z velkého nadhledu s rozdělením časových úseků tak, abyste si mohli pojmenovat to, co se ve vašem životě děje, jakými zkouškami si procházíte a jaká témata se v daném období budou ponejvíce ukazovat. Je to velký výklad, připravte se na to, že projdeme kompletně váš život od narození až daleko do budoucnosti. Získáte také možnost pochopit proč se vám něco nedařilo, proč jste se točili v začarovaném kruhu, proč se konečně něco „odšpuntovalo“ atd… bude toho hodně! 🙂

Tarotový výklad probíhá po telefonu nebo osobně, záleží dle domluvy – cena 2 500 Kč (+ dárek výukové video „Tarotové výzvy a příležitosti v životě“ , které si budete moc pustit a znova si projít svůj život rok po roku a připomenout si dané kvality tarotového symbolu).


Tarotový kurz

Zajímá vás tarot a chcete se ho naučit? Podrobné info vám poskytnu na vyžádnání 🙂


Co o mně a tarotových výkladech říkají druzí?

Co o mně říkají druzí