„My“ ségry

Moje malá ségra Daniela napsala svojí vlastní knížku.

Je o životě a o štěstí. Je krátká, výstižná. Bez zbytečného balastu. Jde přímo k věci. Vím, že Daniela všechna doporučení z knihy sama používá a užívá si to. A mně nepřestává inspirovat. Občas se musím zastavit a uvědomit si, že jí je vlastně o 15 let míň, než mně, a že i přesto, si od ní můžu nechat „vést“ a poradit si.

Mám obrovskou radost, že toto malé dílo je právě k prodeji na mém webu. Z celého srdce vám knihu doporučuji. Budete nadšení :))

Online kniha MY

24 stran dětské inspirace, radosti, svěžesti a hravosti

17 kapitol, afirmace a vděčnosti

krásný vzhled knihy

MY_Daniela

O autorce knihy: Dáda zbožňuje trilogii knih o Sáře, pravidelně aktualizuje svojí jantru, večer zapisuje svojí vděčnost za to, co má i za to, co bude mít, tvoří příspěvky na FB stránku Jsem úsměvem na tvé tváři, ráda si zpívá písničky Tomáše Kluse a chodí nakupovat speciální kousky k Tamaře do KusKus2ndFashion. Miluje svojí kočku i svojí rodinu, je přece rak.

Běžná cena online knihy: 88 Kč

Vyplňte objednávkový formulář a platební údaje Vám zašleme na e-mail 🙂

 

A co o knize říkají ti, co ji už četli:

 

Právě jsem dočetla kouzelnou knihu MY! Je to nádherné! Neuvěřitelné! Cítím to jako požehnání, že MY máme možnost učit se od neposkvrněné dětské mysli, která je napojena na Vesmírnou Moudrost mnohem intenzivněji než mnozí „zkušenější“ z nás. Děkuji za pozvedávající čtení plné naděje a inspirace!

Judita Berková, http://www.laqs.eu/

Milá Dáduško, už když jsem četla v úvodu tvá první slova, brnělo mě celé tělo. Jsi moudrá. A podobně jako Sára a Seth jsi také hledač pravdy, povznašeč a pravý učitel. Přečetla jsem všechno možné od Esther a Jerry Hicks a myslela jsem, že už vím všechno a nic víc už mě nemůže inspirovat. A teď vidím, že může….jsi to Ty a Tvá milá knížečka….Děkuju, Ty, která kouzlíš úsměvy na tvářích a povznášíš….:)))

Berenika Bauerová

Nepřestává mě fascinovat věk a smýšlení autorky tohoto eBooku. Holky v jejích letech řeší zcela jiná témata a nějaká seberealizace je pro ně úplně cizí slovo… A o to to bude mít Danielka v životě jednodušší. Protože ona poznala, že svůj život si tvoří sama.
Sepsala jednoduchý návod na šťastný život. Velmi lehce a na její věk velmi moudře popsala principy fungování vesmíru a tvorby vlastní reality.
Možná si budete říkat, že tohle všechno přece už dávno znáte. Musím vás vyvést z omylu. Ne, neznáte. Danielčin úhel pohledu je jiný, jedinečný, překvapivý, uchvacující.
Podpořte Danielku zakoupením tohoto úžasného eBooku a zjistěte sami, co jsem tím myslela. 🙂

Jana Czerneková, http://koucpromlade.cz/

Zapomeňte na semináře osobnostního rozvoje. Přečtěte si knihu „My“ a získáte naprostý dostatek informací pro šťastný život bez zbytečné omáčky a kdo má omáčky rád tak si pořád může na nějaký ten seminář dojít, že jo. Možná všechno znáte a možná taky ne. Zde je vše připraveno v tak skvělé formě, že si to můžete opakovat každý den, až se to stane vaší součástí. Doporučuji tedy ne jen přečíst, ale číst denně.

Jakub Vlčekhttp://jakubvlcek.cz

 

Podívejte se na video o knize a uvidíte, co vás čeká :)))