Narozeninové koučování

Miluju narozeniny a miluju znamení. Jsem lev a až se potkáme, určitě se vás zeptám, jaké znamení jste vy. Ráda si s lidmi povídám o jejich životě a jejich snech. Miluju, když lidem září oči a mají úsměv od ucha k uchu, protože se dotkli svého výjimečného talentu a daru, které na tomto světe mají.

A kombinace tohoto všeho mě poslední půl rok vede k tomu, abych pojala narozeniny jako čas zastavení, kdy se můžeme na své cestě pozvednout nad svoje každodenní starosti a podívat se na svojí cestu z nadhledu. Kolem narozenin se kumuluje naše intuice, která se k nám snaží promlouvat. Ale ne vždy může, protože si nedáme čas a neposloucháme.


Oslava narozenin a zhodnocení našeho života, naší cesty a určení směru je skvělý odrazový můstek pro naše další tvoření a pocit naplnění a štěstí.


Dejte si narozeninové koučování jako dárek ke svým narozeninám. Možná jste u kouče ještě nikdy nebyli a nevíte co čekat. Zavolejte mi nebo napište, můžeme se o tom během cca 10-15 min. pobavit a ujasnit si, jestli je to pro vás.

Loni mi bylo 30 a měla jsem přesně ten pocit, kdy jsem si říkala, že je na čase se zastavit, poodstoupit a zvědomit si, jestli to jak žiju je to, co opravdu žít chci. A tak vznikla myšlenka narozeninového koučování.


Jak narozeninové koučování probíhá:

 • časově: 3 sezení po 90 min. vždy v rozestupu 2 týdnů v období kolem vašich narozenin
 • cenově: celkem za 3 sezení: 5000 Kč
 • místo: např. Café 1 – Holešovice, park, procházka, u vás doma, u mě doma, prostě podle toho, jak se domluvíme
 • objednávka: ZDE
 • /před potvrzením termínu vám krátce zavolám nebo se potkáme a potvrdíme si vzájemnou spolupráci, abyste vy i já měli jistotu, že si sedíme a naše spolupráce má smysl – tato část je samozřejmě zdarma/

Klíčová slova narozeninového koučování, aneb co vás nemine:

 • zhodnocení a rekapitulace
 • plány, směr, cíle, akční kroky
 • nadhled
 • odpoutání od minulosti
 • zastavení se
 • uvědomění, zvědomění
 • minulost – přítomnost – budoucnost
 • klíčové životní oblasti v rovnováze
 • hodnoty
 • vím kdo jsem, kam jdu a co chci, co je třeba udělat
 • sebevědomí, sebehodnota a vlastní síla
 • radost a naplnění
 • svěžest, drive a omlazující očistné naladění
 • oslava a uctění sebe a svojí životní cesty

O koučování

Koučování je technika osobní rozvoje, díky které můžete dosahovat rychleji a efektivněji zlepšovat svůj život.

Při koučování vám položím otázky, které pomáhají vaší situaci pojmenovat a ujasnit si jí. Dále nastavujeme specifika žádoucího stavu, ke kterému společně hledáme nejefektivnější cesty a stanovujeme akční kroky. Často dochází ke stanovení opravdu jednoduchých kroků, které můžete okamžitě uplatnit v reálném životě.

Koučování má hravý a kreativní přístup, který vás bude bavit a osvobozovat, protože uvidíte, že nic není neřešitelné a vy si můžete vzít svoji sílu a kontrolu nad svým životem zpět.

Individuální koučink je vhodný pro jednotlivce, kteří chtějí sami pracovat na svém úspěchu a mít pro sebe plnou pozornost a podporu kouče.


Reference

„Zlata má vedle kvalitních koučovacích dovedností ještě něco navíc, co nezískáte ani sebelepším výcvikem či příručkou. To „něco“ je její lidskost. Zlata je v první řadě báječný člověk – vřelá, sympatická, milá, srdečná – proto mi koučování pod jejím vedením tolik utkvělo v paměti. Mohu jedině doporučit! “ David Zonygahttp://pohadkynovyvek.cz/

„Ahoj Zlato! Chtěla bych Ti tímto poděkovat za jedno z nejlepších koučování, jaké jsem zatím absolvovala. Tvé otázky a Tvoje míra naladění na mne – jakožto klienta – je až neuvěřitelná. Kladeš přímé a trefné otázky, které mě přinutí zapřemýšlet nad řešeným tématem z úplně jiného úhlu než jsem byla zvyklá. Úplně jsem cítila, jak jsi tam byla se mnou – uklidňující a účastná, a přitom jsi mne bezbolestně provedla úskalím mých vlastních pochybností. Jsi skvělý průvodce a podporovatel. Těším se na naše další setkání!!!“ Ivana Svobodová,

„Zlata má velice příjemný hlas a díky tomu jsem se s ní vždy cítil skvěle a měl pocit, že mi stoprocentně rozumí. Osobně jsem si Zlatu prostě zamiloval =)“ Jakub Vlček, http://jakubvlcek.cz/

„V průběhu mateřské dovolené jsem zjistila, že potřebuji změnu v profesní oblasti svého života. Našla jsem se v prodeji drogerie a práce s lidmi. Konec mateřské dovolené se blížil a mě začalo děsit, jak skloubit nástup do nového zaměstnání s péčí o rodinu a přitom neztratit již rozjeté podnikání, jež bylo koníčkem a seberealizací zároveň. Tehdy jsem se dozvěděla, že existuje tzv. profesní koučing a neváhala ho využít. Díky tomu jsem si v krátké době dala dohromady seznam priorit a využila velmi efektivní time management a další „triky do života“. 🙂 Nyní jsem spokojená v zaměstnání, zvládám péči o rodinu a mám čas i energii se věnovat svému podnikání. Zlata je velmi vnímavá posluchačka, je empatická a mohu jí jen poděkovat.“ Helena Šimánková, http://www.vonava-domacnost.cz/http://www.drogerie-pro-zivot.cz/

„Koučování se Zlatkou ???
Cit, jemnost, ženskost, souznění, profesionalita, dávání, smyslnost, oddanost, schopnost, kompetentnost, ale i provokace a naléhavost.
To jsou přívlastky, které mě napadají po několika koučovacích sezeních s mojí kamarádkou.
I já váhala. Mít svého kouče nebo si věci řešit sama ?
Jednoznačně ANO. Kouč je mostem mezi našim podvědomím a vědomím.Trénuje všímavost, nabízí různé úhly pohledu, které by nás v daných souvislostech nikdy nenapadly.
Dochází k AHA momentům, nacházíme řešení, na které bychom si sami přicházeli týdny, měsíce, roky…a mnohdy velmi bolestivě.
Proto i kouč potřebuje kouče. Proto i já ho potřebuji. A propos ani naše jména nejsou náhoda. Zlatka je pro mě něco jako osobní zlatíčko 🙂
Věřím ji 100% a to je pro úspěch a maximální efektivitu koučovacích sezení prioritní.
„Jen mrtvé ryby plavou s proudem.“
Znám svoji hodnotu, vím kdo jsem a jaká je moje cesta .A to i díky skvělé koučce Zlatce.
„Život je náš čas – nesmíme ho promarnit.“
Proto nikdy neztrácím čas s lidmi, se kterými nerezonuji. Učím se jen od těch nejlepších.
Jsem ráda, že moje koučka ten potenciál má a používá jej.“ Radka Eliášová, http://www.mazanakocka.cz/