Kontakt

Jestli máte nějaký dotaz, připomínku, klidně mi napište, nebo zavolejte. Těším se.

tel.: 602 281 087
mail.:  epesni@zlatahnatova.cz

Projekty, kde se můžeme potkat:

Chata GoldCottage je chata v Krušných horách, kterou společně s mým partnerem pronajímáme na krátkodobé pobyty. Poskytuje soukromí a příjemný komfort za přijatelnou cenu a je skvělá jako zázemí v zimě, když chcete vyrazit do hor na lyže, nebo v létě, když chcete výletit po okolí. Jestli zvažujete dovolenou na západě Čech, tak vás k nám moc zvu! 🙂

Jinový svět – relax a refresh oáza ženské krásy, to je Jinový svět, kde jsou ženy na prvním místě. Zakladatelkou tohoto pražského salonu je moje úžasná a inspirující kamarádka Hana Moneam, která je dlouholetá profesionální kadeřnice. Udělala na své cestě výhybku a začala využívat ve své práci přírodní kosmetiku. Takže jestli nemáte rády chemii, ale uvítáte barvení hennou nebo péči o vaše vlasy pomocí jílů, bylinných prášků a kvalitních rostlinných olejů, tak se v Jinovém světě na Varšavské 22 v Praze zastavte!

Kalisman.CZ –  Kalman Horvát je rebel mezi kouči, se kterým moc ráda spolupracuji na jeho projektech, které radikálně mění pohled na podnikání. Kalman je tvůrce několika online programů. Podnikatelský kompas a Matemagiku jsem natáčela a stříhala. Podnikatelský kompas je povinné vzdělání pro všechny malé a střední podnikatele, kteří chtějí svým podnikáním způsobit v životě svých klientů změnu, zlepšit jim život. A Matemagika je výukový program pro inteligentní trojkaře a čtyřkaře, kteří ke skvělým výsledkům ve škole potřebují jiný přístup.