Mystický léčitel – jak mi změnil život

Svůj život dělím na život před Mystickým léčitelem (Anthonym Williamem) a po něm. Pamatuju si, když jsem se o něm dozvěděla poprvé. Bylo to v roce 2019, když jsem hledala články, jak se zbavit ekzému. Dostal se ke mně Elixír života za pár kaček, který mění životy, když psala Tereza Kramerová o řapíkatém celeru, který se objevuje v mnoha očistách od Anthonyho. Vůbec tomu nerozumím, ale tenkrát mě Anthony neoslovil. Vysvětluju si to tím, že jsem asi ještě nebyla tak nemocně zoufalá, jako rok na to.

Anthony odšťavňuje řapíkatý celer, který je podstatnou součástí jeho očist

(V celém článku budu stručně Anthonymu říkat AW  🙂 )

To už jsem asi 2 měsíce trpěla šíleným ekzémem (více info v mém předchozím článku), když mi kamarádka napsala, že ví o něčem, co by mi mohlo pomoct. Už ve zprávě se zmínila o Mystickém léčiteli. V té době jsem si to ještě nespojila s článkem od Terezy. Tak či tak se mi to nezamlouvalo. 

“Mystický léčitel??” říkala jsem si s veeelkými otazníky a nedůvěrou. 

Kamarádka mi poslala zároveň i svoje poznámky z knížky Játra a jejich léčba (jedna z knih AW), které mě pro změnu namotivovaly si tuto knížku okamžitě koupit.

Přečetla jsem ji se zapálením během 3 dní a nestačila se divit. Začínala jsem vidět světlo na konci tunelu, přeskočila jiskra naděje, že se MŮŽU uzdravit a žít zase normálně. 

AW popisuje v knížce, proč jsou játra pro náš život tak důležitá. Nechápala jsem. Celou dobu jsem se zaměřovala na zdraví střeva  a čistou mysl. Ale játra? Podrobně o tom, proč hrají v procesu uzdravení stěžejní roli, si povíme někdy příště.

Nicméně, knížku jsem s nadšením dočetla a pustila se do devítidenní jaterní očisty, kterou AW v knize popisuje. Dala jsem si rovnou dvě kola za sebou a už po necelých 14 dnech jsem měla skoro 80% ekzému pryč.

 

Moje bible
Byl to zázrak. Velká úleva. Vděčnost.

Kromě toho, že AW v knize popisuje, proč jsou játra tak důležitá, uvádí na pravou míru příčiny různých (chronických) onemocnění a jak se člověk může uzdravit. Jeho očista není účinná pouze na ekzémy, ale také na psoriázu, cukrovku, streptokokové nákazy, akné, dnu, nadýmání, ledvinové kameny, únavu, problémy s nadváhou, autoimunitní nemoci..atd. atd.

Věděla jsem, že to nebude chvilková záležitost. Od té doby jsem v knize jsem listovala každý den. A postupně dokoupila i jeho první knihu Mystický léčitel, dále Štítná žláza a její léčba, Léčivá síla ovoce a zeleniny, Šťáva z řapíkatého celeru a na jaře 2021 jsem si objednala jeho poslední knihu vydanou v ČR – Detox jako cesta ke zdraví.

Všechny jsem je přečetla a kromě toho, každý den poslouchám AW videa na youtube, instagramu, rumble a na dalších sociálních sítích. Musím všechno slyšet a klidně i opakovaně. Vždycky se naučím něco nového a nikdy se nestačím divit, kolik se toho dozvím.


Tím, že jsme na AW najeli – myslím stravou 🙂 na 100%, hodně se můj život změnil.

Kromě toho, že se mi spravil ten šílený ekzém (byť mi čas od času vyrašil, nikdy už ne v tom obřím měřítku), tak se mi podařilo zlepšit:

Spaní

Usínání pro mě dříve byla noční můra, fakt. Nebyla jsem schopná do 10 min. zabrat. Většinou mi to trvalo tak 45 minut a někdy i více. 

Pleť

Co se týče pupínků a akné, mám z 99% pokoj a to i včetně dnů před menstruací, kdy byly urputnější.

Záněty močového měchýře

Trpěla jsem na ně celý život. Pocit, že potřebuju pořád čůrat a mám silně nepříjemný pocit tam dole, že je mi zima/vedro zároveň,… tohle mě většinou jednou za týden/14 dní bylo schopný na půl den vyřadit z provozu. Poprvé jsem to zažila někdy ve 4. třídě, úplně si to vybavuju a tohle mi zmizelo cca po 3 měsících od té doby, co jsme najeli na stravu podle AW, tzn. že mám už víc než rok svatý klid.

Vaginální výtoky

Tak nepřiznávám to tady ráda, že. Ale pokud to některé z vás pomůže, tak to zmíním. Za ten rok se mi hodně spravily, dříve jsem byla schopná nosit intimku i mimo menstruaci, protože výtoky mě byly schopné zastihnou kdykoliv. Jeden čas jsem si říkala, že si ani neumím představit, že bych ji nemusela nosit. Uuuf… ze všech svých zdravotních úspěchů mám velkou radost, ale holky asi tušíte, že tenhle je pro mě velké vítězství.

Menstruační bolesti 

Z 99% jsem si při menstruaci musela vzít první den jeden nebo dva brufeny. To se jinak nedalo vydržet, jaká to byla bolest. Nyní? Ještě stále cítím, že měsíčky mám, ale prášky už brát nemusím.

Náladovost a emoční rozkolísanost

Kolikrát se až divím, jak jsem se stala emočně stabilní. Dříve by mě tolik věcí naštvalo, vzteklo nebo vyvedlo z míry, teď si kolikrát sama uvědomím, jak zůstávám klidná.

Únava a energie

Dříve jsem byla hodně unavená i když jsem žádný velký výkon nepředvedla. Byla jsem přes den často malátná a pořádně se mi do něčeho nechtělo. Byla jsem na sebe naštvaná, že mám skvělý nápady, ale žádnou energii na jejich uskutečnění. Jak na to zpětně vzpomínám, mám fakt vděčnost. Kolikrát se teď přistihnu, jak si ještě “přidávám” aktivity a pořád mám elán a chuť pracovat a činit se.

Čistá mysl

Už od dětství jsem cítila svůj potenciál, kolik toho v životě můžu dokázat, ale čím jsem byla starší, tím víc překážek a důvodů se mi nořilo v hlavě, že jsem se ztrácela. Dříve bych si o sobě nepomyslela, že nemám “jasnou” mysl. Jenže jakmile to porovnám s tím, jak moje mysl funguje nyní, .. tak to jsou nebe a dudy, nebo jak se to říká. Odezněly mi z hlavy chaos, nerozhodnost, zmatenost a příbuzné utlumovače mé osobnosti a potenciálu.

Ukázka jídelníčku na jaterní očistě
Za zdravotní přínosy jsem vděčná, ale seznam přínosů, které jsem s AW získala, pokračuje:
Znalosti

Za tu dobu, co jsem na AW jsem se naučila tolik věcí o fungování mého těla, jako ne za celý život. Tolik znalostí, jak fungují játra, co dělá v našem těle přemíra tuku, který sníme, co způsobuje nemoci, čemu se ve stravě vyhnout, jak naložit s výživovými trendy a mýty, jaké doplňky stravy brát, jak získat rychlou úlevu od nemoci a spoustu dalšího… to by mě dříve nikdy nenapadlo, že tohle budu kdy znát nebo umět.

Jistota

S AW jsem získala stabilní bod co se týče mého zdraví. Vím, že mám ověřený návod, který funguje, a když budu já (nebo někdo potřebovat pomoct), nebudu muset nečinně sedět a čekat, co se mnou doktoři vymyslí, ale budu moct aktivně pomoct při jeho uzdravení – a pokud už i vy máte při čtení článku pocit, že byste potřebovali nasměrovat, protože vás třeba něco trápí, ozvěte se mi…

Ženská role léčitelky

Neeeejvětší dar od AW. Víte, možná z mých předchozích článků už tak trošku tušíte, že mám ráda svojí ženskou roli ve vztahu a všeobecně v životě. Věřím, že skrz informace od AW a jeho přístup ke stravování, můžu naplno ukotvit svojí roli léčitelky rodiny. To, že můj partner je zdravý a prospívá, je i moje zásluha a moje vizitka. Stejně tak, až budeme mít děti, věřím, že nebudu vyplašeně chodit do nemocnice, ať s náma něco udělají, protože nevím, co mám dělat např. s tím urputným ekzémem. Tenhle dar je pro mě velký a jsem za něj nejvíc vděčná.

Nerada bych vás ženy urazila, pokud máte doma děti nebo partnera, kteří mají nemoc, nebo se samy s něčím potýkáte, měla jsem to dříve stejně a bohužel ve světě plném trendů je těžké se zorientovat a získat takovou jistotu, kterou mám třeba teď já. A jedna věc je, překypovat zdravím, když je člověk mladý a nic se neděje (ale když se podíváme blíž, vidíme, kolik mladých lidí má zdravotní problém – bolesti hlavy, únava, zácpa, akné,….), ale když člověka něco skolí, dlouhodobě zápasí s chronickým onemocněním, to je věc druhá, že.


Tyto doplňky doporučuje přímo AW a dají se koupit i u nás v ČR na webu nutrimedium.com

Seznam by mohl ještě pokračovat, protože změn se událo hodně. Mohla bych psát ještě odstavce o tom, jak vypadá naše lednička nyní a jak vypadala před AW, jak si musíme víceméně všude brát jídlo s sebou a že už se nikde venku nestravujeme, nebo že dáváme velkou část peněz do kvalitních doplňků stravy či ekologické drogerie a kosmetiky.

 

Snad jsem na nic nezapomněla 🙂 Ale po roce celkem slušný výsledek, co říkáte?

Uzdravení je pro mě největší dárek samozřejmě, ale vědomí, že mám v rukávu takové ESO, mi dává velký klid a jistotu. Mám se o co opřít, kdyby přišlo něco jiného, nebo někdo z mé rodiny či přátel potřeboval pomoct, nasměrovat,… vím, že AW je správná cesta. Vím, že za 2, 5, 10 nebo 20 let nepřijdu s tím… “aaa… beru zpět, AW velký špatný”. Toto se mi bohužel dříve stávalo, možná to taky znáte.…

Říkáte si, jo hezký, ale kde je háček…. ?

 

Ano, háček to má a velký 😀 Vidíte všechny moje změny výše? 🙂 Není to jen tak. Vyžaduje to závazek vystoupit ze zóny komfortu a vykročit do zóny učení. A já si upřímně nejsem jistá, že člověk, který netrpí závažnými zdravotními problémy, má motivaci tu změnu podstoupit.

Sama bych teď svému mladšímu já ráda řekla, ať nečeká na zdravotní problémy, ale ať se do AW pustí okamžitě. Bez čekání. Byla by to totiž ta nejlepší životní investice.

Co na to říkáte? Máte již s AW svojí zkušenost? Podělte se do komentářů.

Těším se zase příště, Zlata