Symbolika vašeho tarotového talentu

Pamatuji si, jak jsem si v roce 2015 počítala svůj tarotový talentový symbol, který se počítá podle jména, které nám bylo dáno při narození. Hm, vyšlo mi Královna Holí a vůbec jsem tomu nerozuměla, takže jsem se tím nezabývala.

Královna holí
Tohle je prosím pěkně můj tarotový talent – Královna Holí – a samozřejmě jako každý talent, má své výhody i nevýhody 🙂

V té době jsem si začala s tarotem teprve hrát, četla jsem si významy karet, které jsem si několikrát do týdne vytáhla.Takhle jsem fungovala do roku 2019, než jsem šla na svůj první tarotový kurz a pak rovnou na tarotovou školu, kde jsem svoje teoretické znalosti prohloubila a začala vše praktikovat.

Když jsem se před měsícem znova vrátila k talentovému symbolu, došlo mi, že mu naprosto rozumím a mluví ke mně tak jasně, jako kdybych potřebovala proplesknout a zvědomit si svoje kvality, silné stránky a dovednosti a poodhalit značnou část svého upozaděného já.


Tarotových talentů je 16 – představují je figurální karty, tzn. Králové, Královny, Princové a Princezny a to ve všech barvách – Disků, Mečů, Pohárů a Holí

Tím, že s nimi při svých výkladech pracuji dnes a denně, bylo pro mě opravdu jednoduché si vyložit svoje vlastní talenty.

Úplně se vidím, jak jsem se k tomu před tím měsícem znova vrátila, že si teda spočtu ten tarotovej talent… já měla husinu po celým těle a dosecvaklo mi tolik věcí v mým životě – proč jsem jaká jsem, co mě motivuje, proč si s nějakými lidmi nerozumím, proč nějací lidé nerozumí mě, kam mě to táhne, co chci v životě dělat, jak funguju, co ode mě můžou druzí čekat atd atd.


Cítila jsem se prostě doma. Příjemně. Ukotveně.


Takžee.. nabídla jsem veřejně tarotový talent – a přihlásilo se vás už opravdu hodně! Děkuju! 🙂

V každém výkladu říkám, poslechněte si tuto nahrávku několikrát, nejlépe s ní pracujte aspoň 2-3x do měsíce. Jednotlivá slova k vám budou promlouvat víc a víc. Když si člověk poslechne něco 1x, mooožná 2x, je to fajn, ale užitek z toho nebude tak velký, jako při pravidelné práci.

Možná víte, že mám tarotovou skupinu – pokud vás to láká – přidejte se. Vím, že pokud jste si koupili můj tarotový talent a ještě ke všemu jste v mé skupině – vrátí se vám postupem času vaše investice (550 Kč – info pro ty z vás, kteří zakoupení tarotového talentu zvažujete) několikanásobně. Tím, že se ve skupině často zmiňuju o daných symbolech, máte jistototu, že k vám budou promlouvat často 🙂 a že si budou sedat a připomínat vám kvality, které v sobě máte.

U někoho si talent sedl rychle a dodal patřičné potvrzení, sebedůvěru, u někoho si teprve sedá – ale to je dáno i talentem samotným 🙂 Některé Princezny jsou docela vybíravé 😀

A víte, co mě baví nejvíc? Jak to je hezky zařízené, většina žen patří mezi Princezny a muži mezi Prince.

Králů a Královen je po málu – musíte mít jméno a příjmení, které má celkový součet písmen do 8 nebo nad 16 (ale nad 16 to také neplatí zcela vždy).


Tak krásný den drazí a moc dlouho nerozmýšlejte, jestli tento tarotový talent (audio nahrávku) chcete 🙂

Zlata, vaše Královna Holí (a taky Poustevník – to je pro změnu můj tarotový životní symbol – o něm zase někdy příště 🙂


A jak tarotové talenty líbily:
Tarotový talent
Reakce na tarotový talent Prince Holí a Prince Mečů
Tarotový talent Královna Holí
Takové bylo překvapení z talentu Královny Holí – musela jsem dát dopředu upozornění si při poslechu výkladu sednout 🙂
Reakce na tarotový talent Prince Pohárů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarotový talent Princezny Holí
Nadšení Princezen Holí je nakažlivé 🙂
Tarotový talent - elementy
Ano, čtete dobře, vaše talenty jsou propojeny i s jednotlivými elementy – např. u Princezny Holí je to element vody a ohně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak až dozrajete na své tarotové talenty, tak se mi ozvěte!