Rok 2021 – rok Velekněze

Když jsem psala loni článek o roku Císaře (rok 2020), netušila jsem, že si všichni zakusíme plnou moc a podmanění se vládě, omezením, restrikcím a všem nepříjemnostem, které jsme si loni asi poprvé v životě všichni zažili díky koroně.

Moje výklady nejsou věštecké, to znamená, že já tohle neumím vyvěštit a říct dopředu. Moje karty a tarot umí ale mluvit o kvalitách, které daná karta má a které se budou v realitě pravděpodobně odrážet.

Psala jsem, že císařský rok 2020 nás bude tlačit do řádu a disciplíny. Povedlo se vám to? Povedlo se vám usednout na trůn vašeho života? Věřím, že jste z velké části využili vhodných konstelací. Bylo by škoda je propásnout.

A co nás čeká v roce 2021, tzn. v roce Velekněze?

Velekněz přináší duchovní růst, učení se, zmoudření 🙂 ale také otevírá témata rodiny (ať už plánujete svojí založit, nebo potřebujete vyřešit nějaké nedorozumění nebo konflikt z minulosti).

Co to pro nás znamená?

Bude určitě výhodné letos zapracovat na svém osobní růstu, povýšit ho na další level a mít tak možnost vést a učit naše okolí skrze vlastní příklad a absolvované lekce, díky kterým jsme postoupili dál než druzí. Naše prostředí, ve kterém se pohybujeme, potřebuje víc a víc správných lídrů. Ať už se jedná o lídry v oblasti vztahů, zdraví, peněz, práce nebo dalších důležitých hodnot.

Bude také výhodné poladit si svoji vlastní autenticitu a samostatnost. Velekněz přináší lekce v podobě testování druhých lidí, kteří nás budou zkoušet, nakolik se jim přizpůsobíme na úkor sebe a potlačíme se tak. 

Rok 2021 – rok Velekněze

Už jste určitě ve svém životě zažili dny, kdy vás okolí, ponejvíce různé autority, tlačily směrem, který nebyl váš. Museli jste jít proti sobě, abyste jim vyhověli. Letos už to moc nepůjde. Budete sami na sobě cítit, jak si chcete spoupnout do své síly  a nepodvolíte se. Budete vnímat manipulaci druhých a nebudete chtít hrát špinavé hry.

Vypadá to, že se máme na co těšit 🙂

Krásný nový rok, drazí! Zlata ♥

Jak se bude celkově rok 2021 vyvíjet, můžete sledovat v mých pravidelných výkladech na jednotlivé týdny na youtube >>