Zhodnocení roku

Když jsem v minulosti psala zhodnocení roku na svůj web, tak jsem to dělala většinou jako poslední článek daného roku (2015, 2016, 2017, 2019Letos chci začít s předstihem. Možná tušíte proč. Chci se podívat, co jsem si naplánovala a případně dohnat resty.


Je sice pravda, že jsem si svoje cíle na rok 2020 napsala už při novoročním taroto-koučinku, který jsem dělala sama sobě 😀 ale postupně jsem s cíli pracovala dál, a šla víc do detailů nebo jsem je začala sepisovat víc zeširoka – dlouhodobě.

Musím říct, že mám velkou radost, protože snad až letos poprvé jsem měla cíle nejen sepsané, ale pracovala jsem s nimi opravdu často, v druhé půlce roku skoro na denní bázi, což dříve jsem je možná sepsala, ale pak je založila a to byla celá sláva. Trapný.

A teď se trochu stydím, protože to je fakt ostuda a člověk s pak nemá divit, proč to k těm jeho snům tak trvá.

Na druhou stranu, díky za koronu, ta mi dala takovou facku, jakože wake-up (!!!) a pojď už něco dělat. Není ti 15 a už je čas být silná, zdravá a bohatá.

Do své síly si postupně stoupám a zabydluju se. Vidím změny, vidím pokroky a mám radost.


Zdraví – to mi letos dalo zabrat nejvíc. Dívala jsem se, jakou kartu jsem si ke zdraví vytáhla na začátku roku a byla to karta “Soužení”.


Docela ve mně zatrnulo, protože tak by se daly popsat 3 urputné měsíce v tomto roce, kdy mi bylo zdravotně opravdu mizerně. Naštěstí ta karta Soužení má v sobě příslib toho, že pokud se k problému postavím čelem a vyřeším ho, získám mnohem víc benefitů, než útrap z bolesti. A je to tak. Tím, že jsem se z ekzému uzdravila, posílala jsem svoje sebevědomí a získala pevnou půdu pod nohama co se týče zdraví. Mám ve svých rukou funkční know how a vím, že pokud za mnou někdo přijde s tím, že ho trápí zdravotní problém a chce se z něj uzdravit, tak že mu můžu pomoct.

Co se týče finanční stránky a mojí práce, tak tady jsem si psala, že chci zažít průlom v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Na to mám skvěle našlápnuto, je to odstartováno, ale ještě na tom musím značně zapracovat.

Mnooo… takže zhodnocení zhodnocení… díky za něj. Jdu pokračovat v práci… do konce roku zbývá už jen posledních 46 dní.

Co ještě čeká vás? 🙂

PS. Vzpomenete si, o čem byl můj letošní první článek? Psala jsem, že rok 2020 bude pod vládou tarotové karty Císař a to vnáší určité kvality a podporu pro nás všechny. Mohli jsme nasát a zapracovat do svého života disciplínu, sílu, odhodlanost, dodržování slova, termínů, ohraničenost a usazení na svůj trůn víc, než kdy dřív. Tak věřím, že se vám to aspoň z části podařilo.