Vážně je tak skvělej?

Máme za sebou s Tommym 2 roky (27.4.2020). A já musím říct, že jsem ve svým živlu. Je skvělý mít vedle sebe tak super parťáka, jako je on. Sice jsem se na začátku našeho seznamování “decentně” bránila, protože je o 4 roky mladší a navíc jsem odcházela z desetiletýho vztahu, kde jsem slušně zaparkovala.

Napsala jsem si 9 bodů, o kterých jistojistě vím, že činí náš vztah boží božskej. A taky chápu, že je to do určité míry velké štěstí a požehnání, potkat někoho, koho milujete a on vás miluje a všechno z velké části příjemně plyne. Dost to přičítám tomu, že já jsem lev a on váhy, tzn. živel ohně a vzduchu, navzájem se podněcují a synergují.

Zároveň ale vnímám velký dopad na kvalitu našeho vztahu díky naší společné práci… a to je:

Vědomí, že se milujeme
Tohle je asi nejvíc, prostě základ, bez kterého by to nešlo. Každý den mám velkou vděčnost za to, že mám tak skvělýho chlapa vedle sebe, že ho miluju a on mě. Často (každý den 😀 ) si to říkáme a připomínáme.

Často si děkujeme
Řekla bych, že pomalu není den, kdy bychom si za něco nepoděkovali. A nemyslím, když o něco požádáme a je úplně evidentní, že máme poděkovat. Myslím tím i to, že si poděkujem, že jsme, za lásku, za hezký večer, za jídlo, za svačinu, za pomoc s úklidem, za podporu, za nápad, za vyřešení nějakýho problému…

Dáváme si pacínu (ruku), když usínáme
Jeden z našich rituálů, který pravidelně děláme (i když se nám stalo, že jsme usínali na sebe naštvaný). Ulehnem na záda a dáme si ruku. A je to nejvíc milý… a světe div se, první se pak po cca 5-10 min odpojuju já 😀

Tommy vynáší odpadky
Loni byl Tommy 6 týdnů v USA, to byl jediný okamžik, kdy jsem vynášela odpadky já. Jinak o nich nevím 😀 Tohle miluju! Žádný kupící se odpad!

Zlata dělá dobrý jídlo
Jako co si budem, umět vařit je prostě holčičí výhoda, ať to žena, která “neumí” (nechce umět nebo to dělat) vařit chce slyšet nebo ne. Jediný, za co se opravdu stydim je, že jsem až po roce a půl zjistila, co je Tommyho oblíbený jídlo… Ale jsem ráda, když svýho drahýho “nakrmim” a splním tak svojí ženskou úlohu. To pak může jiskřit ne? 😀

Jsme vtipný
Bez vtipu a humoru by to samozřejmě nebylo ono. Tommy se mi nedávno přiznal, že se na začátku našeho vztahu bál, že budu nudná (samozřejmě jsem si to nebrala osobně 😀 ). Ale čert to vem, to byla úplně zbytečná obava. Nejraději používám jeho humor a jak je šťastnej?? 🙂 Však muži milují svůj styl humoru, že? 😀 Proč toho nevyužít a nenasbírat body, když se mi ten jeho styl líbí taky!

Podporujem se v seberealizaci
Můj největší nakopávač a posouvač v mým životě je Tommy. Bez debat. A je to do určité míry i tím, že máme podobné (ne-li stejné) hodnoty a pracovní zaměření. Jsme posedlí obchodem a i když to spoustě lidem není moc po chuti, my si užíváme to, když si navzájem něco prodáváme (nápad, myšlenku, večerní program…) a nakupujem. Víceméně každý den trénujeme to, co jsme se v obchodu naučili, protože víme, že to funguje.

Říkáme promiň a mrzí mě to
Umíme se pohádat a štěknout na sebe. Já jsem obzvlášť štěkavá ve své kritické fázi a když je úplněk. A taky, když Tommy dělá něco, co se mi nelíbí, nebo obráceně 😀 A když už se tak stane a jsme štěkny, tak se po nějaké (různě dlouhé) chvíli omluvíme.

Máme doma pravidla
Kdo vstane z postele poslední (druhý :D), ustele. To stejné přes nedělní společný úklid nejede vlak. Pokud se nám neděle nehodí, domluvíme se na sobotu nebo jiný den. Já vytahuju rychlovarnou konvici ze zásuvky, zouváme se před bytem a spoustu dalšího. Tohle dodržujme z 99%. Už je to tak zaběhlé, že o tom vůbec nediskutujem. Každý z nás si před tím rokem a půl do společného bydlení donesl svoje zvyklosti toho, jak funguje a vzájemně jsme je sladili a poprosili se o nějaké věci a uměli si vyjít vstříc, protože jsme vlastně nakonec zjistili, že to dává smysl, a že druhý ví, proč to chce.

Tak to je takové malé shrnutí toho, co děláme. Myslím, že časem bych to mohla doplnit a více věcí, které jdou trochu víc do hloubky, tak uvidíme.

Jak zakončit tenhle chvalozpěv na mýho drahýho? ANO, vážně je tak skvělej i v reálu!

PS. Miluju, když kolem mě mají ženy skvělého partnera a boží božský vztah! Právě z toho důvodu každý rok dělám online kurzu Boží božská partnerka … teď poběží od 1.5-22.5.2021 tadyyy, připojte se >>

Program bude opět našlapaný a se skvělými hosty!