Jak se ze mě stala tarotová čarodějka

Patříte mezi ty, kteří si říkají, co ta Zlata blbne s tarotem? Nebo už mě trošku znáte a víte, že tarot mě nějaký rok doprovází?

Co vám budu říkat, když jsem v minulosti zaslechla zmínku o tarotu, zmocnil se mě zvláštní strach a obava. Měla jsem zakódováno, že tarot věští budoucnost, problémy a věci, které člověk raději vědět nechce.

Pak jsem pracovala pro Táňu Havlíčkovou, která mi tarot několikrát vyložila. A mě se to moc líbilo, protože to bylo poměrně podporující a tajemné zároveň. Několik měsíců na to jsem si koupila svojí první literaturu k tarotu a tarotové karty. Byla jsem nadšená. Tarot spojuje tolik technik dohromady a navíc je to prodchnuté historií, kterou já prostě zbožňuju (pokud jste si všimli našeho starožitného nábytku doma, tak víte 😀 )

Pár let jsem byla samouk a věnovala jsem se značně samostudiu. Loni jsem pak byla na jednodenním kurzu tarotu, kde mi lektorka řekla, „a jsi moc šikovná čarodějka a určitě v tarotu pokračuj! Máš nadání i pro profesionální vykládání, takže se toho neboj.“

Byla jsem z toho vykolejená, já? Profesionálně dělat tarot??

Cítila jsem velké nutkání a tak jsem si ještě k tomu našla doplňující informace na Tarotové asociaci, přes kterou jsem se proklikla k Tarotové škole od Sophie, mojí současné úžasné učitelky tarotu.

Už během studia této školy jsem si uvědomila, že nemám na co čekat a v kombinaci s mým koučovacím výcvikem, který jsem absolovala před 6 lety, jsem začala poskytovat tzv. taroto-koučink.

Víte, já se nevěnuju tomu, že bych vzala karty a prováděla věštění. Nedozvíte se ode mě, kdy budete mít děti, partnera, kdy přijde nemoc.

Můj taroto-koučink se vám pomůže pochopit danou (nepříjemnou) situaci, ve které se nacházíte a začít vnímat problémy z jiného úhlu, který je pomůže vyřešit.

Věřím, že tarot odráží to, co máme ukryto hluboko v sobě a často si to možná ani neuvědomujeme

Symboly na tarotu dokáží s nadhledem pojmenovat, co se v našem životě právě odehrává. A nejen s nadhledem, protože my jsme často tak ponořeni do svého stereotypu, že nevidíme často jednoduché věci, které na nás volají.

Ale také trefně. Možná si o tarotu myslíte, že je obecný, ale ta symbolika umí být pěkně přímá. Umí nám říct, zda se to týká komunikace, zda se to týká emocí, přemýšlení nebo našich aktivit, umí nám odhalit, zda máme přidat víc ženského aspektu nebo mužského. Umí nás upozornit na naše závislosti – buď na vztazích, nebo na nezdravém životním stylu, umí nám zvědomit, kdy budujeme vztahy svobodné a kdy manipulativní, umí nám připomenout, že jsme sešli ze své cesty a následujeme hodnoty, které nejsou naše.

Je toho hodně, co vám může předat… obzvlášť pokud přiložíte ruku k dílu. Já používám u tarotu i koučování a hodně se vás ptám, doptávám a nutím k zamyšlení.

Kombinace tarotových symbolů a koučování mě samozřejmě nadchla, protože vidím, že má výsledky…

Tak co, zkusíte to? >>

Zlata

PS. Svoje výklady pro druhé si zapisuji a aktuálně k 24.5.2020 jsem na počtu 250 provedených výkladů. Někdo už u mě byl vícekrát a já můžu „objektivně“ porovnat stav a posuny, nebo si můžeme zpětně něco připomenout 🙂