Co si zapíšu a mám na očích, to se prostě děje

Za týden končí leden, první měsíc roku 2020. A já si tak říkám, v jakém nadupovaném a natěšeném rozpoložení jsem byla na přelomu roku. Byla jsem v pozitivním očekávání změn. A tak nějak stále jsem a mám v plánu využít dalších 11 měsíců na prohloubení a ukotvení zásadních změn v mém životě.

A to samozřejmě souvisí s cíli, které jsem si zapsala, a které si zatím poměrně pravidelně čtu. A víte co je pro mě zajímavý zjištění? Že jsem dříve žila v tom, že mi “někde” zapsané (a zastrčené) cíle stačí. Což byl vlastně kámen úrazu, proč se mi nedařilo si své plány a cíle plnit.

Znáte lidi, kteří si píšou na takové ty žluté lepíky, co chtějí ten den udělat/vyřídit? Možná mezi ně taky patříte? A všimli jste si, jak ty úkoly plní? Já mám pocit, že je plní skoro na 100%, svědomitě a bez nějakého velkého přemáhání. I já si u sebe toho všimla. Co si zapíšu a mám na očích, to se prostě děje. Udělám to.

A tak vás dneska zvu, abyste si zkusili zapisovat nejen svoje “úkoly”, ale také plány, radosti, cíle, předsevzetí, měli je na očích a postupně je také odšrktávali jako splněné 🙂 dosažené!

To, že to budete nosit jen v hlavě většinou znamená, že to v hlavě také zůstane – bez realizace a možná i v zapomnění.

Neříkám, ať si děláme kilometrový seznam cílů, ale takové ty stěžejní body, 2-3 cíle z každé důležité oblasti v našem životě… ať už jsou to vztahy, zdraví, práce, peníze, seberealizace, … cokoliv, tak dejme jim prostor uskutečnit se. Jděme tomu naproti všemi různými cestami. A já tak nějak tuším, že u tužky, papíru a pravidelného čtení a připomínání to začíná.

Hodně štěstí na vaší celoroční cestě 2020 <3 Zlata

PS. Ještě 14 dní se ke mně můžete přihlásit na novoroční taroto-koučink, dokáže být v tomhle ohledu dost nápomocný…. >>