2019 děkujiii!

Už posledních pár let dělám na přelomu roku zhodnocení předešlého roku a plány na nový rok. Zrovna včera jsme s mým drahým Tommym dělali novoroční taroto-koučink, který ladím do té nejideálnější podoby. A samozřejmě jsem hledala další inspiraci na ty správné otázky a našla jsem ji i u sebe na webu 🙂

Pojďte si vzít tužku a papír a zapsat si pár řádků….

1. Co mě letos zvláště nadchlo?

2. Nejdůležitější lidé mého života.

3. Kterou letošní událost bych si chtěla navždycky pamatovat?

4. Které slovo jsem říkala nejčastěji?

5. Tenhle rok byl krásný, protože …

6. Který vnitřní problém jsem úspěšně vyřešil?

7. Obrátil mi nějaký rozhovor v hlavě všechno vzhůru nohama?

8. Citát vhodný pro tento rok.

9. Co jsem odložila na příští rok?

10. Čeho chci dosáhnout v příštím roce?

A jak to mám já?

1. Co mě letos zvláště nadchlo?
V roce 2019 jsem se nadchla pro to, jak být opravdovou ženou. A musím říct, že my ženy to máme mnohem složitější, protože je toho tooooolik, co můžeme dělat a co podpoří naší ženskost. Na druhou stranu jsem si uvědomila, že mě nadchlo vrátit se k úplnému základu. A někomu bude připadat až moc přízemní, ale za mě to je naučit se pořádně vařit, uklízet, pečovat o domov, o sebe, o svojí krásu a ženskost.

2. Nejdůležitější lidé mého života.
Nejdůležitější je pro mě Tommy, můj milovaný muž, díky kterému jsem ukotvila svojí ženskost a který mě víc a víc přibližuje k mé nejlepší verzi sebe sama.
Potom samozřejmě moje rodina a kolegové v práci. Moje kamarádky. A hlavně Kateřina Andělová, moje kolegyně z projektu Ženy ve spojení, která je pro mě nekončící inspirací.

Je pravda, že snad jediný Tommy a Katka ve mě opakovaně vzbuzují otázku… “Čím mě ještě překvapí?” … a nemyslím to, že mi dělají překvapení, ale jejich způsob chování a myšlení je něco, co mě zvedá ze židle, otevírá oči a dodává sílu. Ještě vlastně Kalman. Miluju to, jak se vždycky v průběhu rozhovoru s ním vzdám a jdu si pro tužku a píšu si poznámky. Tohle prostě miluju, být s takovými lidmi.

Mohla bych být konkrétní, co se týče jmen lidí.. ale je vás tolik….. <3

3. Kterou letošní událost bych si chtěla navždycky pamatovat?
Když jsem vymyslela svoje těsto na pizzu a pod koláč. Hlavně tu na pizzu. Přijdu si tak žensky-kompetentně 😀 Jako… že jsem teda (konečně!) -> já <- ready na vdávání 🙂

4. Které slovo jsem říkala nejčastěji?
Boží božský!

5. Tenhle rok byl krásný, protože …
Tenhle rok byl pro mě krásný tím, že jsem se naučila být ve spojení sama se sebou, což mi dodává hodně síly a sebevědomí.

6. Který vnitřní problém jsem úspěšně vyřešila?
Že nemusím být ve všem 100%, a že 80% toho dobrého, zdravého, pozitivního, energického, naplňujícího stačí, abych měla skvělý život.

7. Obrátil mi nějaký rozhovor v hlavě všechno vzhůru nohama?
Když mi moje kolegyně v práci řekla, že se nebaví x let se svojí mámou a že nikdy neviděla její dceru, svojí vnučku.

8. Citát vhodný pro tento rok.
“A co jako čekáš?” Vím, že to není citát, ale dost se mi poslední půl rok dostává do hlavy, protože vidím často sebe a lidi, jak dělají něco a přitom to je úplně v rozporu s tím, co chtějí. Chtějí si udržet vztah, ale nic pro něj nedělají. Chtějí peníze, ale nejsou ochotní pracovat. Chtějí mít nádherný tělo, ale cpou se nesmyslně nezdravejma věcma….. a takhle bych mohla pokračovat. Nedávno jsem vyštěkla na Tommyho, načež on na mě taky štěkl nepříjemně a já mu říkám… “jak to se mnou mluvíš”.. a on na to..” a co jako čekáš?” …. neasi dobrý den! Říkám si ted‘ častěji a častěji, když něco dělám… “co můžu čekat, že se stane, když udělám tohle…..?”

9. Co jsem odložila na příští rok?
Pořádnou dovolenou s Tommym :)))

10. Čeho chci dosáhnout v příštím roce?
Vážit si sebe zase o level víc a dodržovat dohody a sliby, které dám sama sobě a abych nezpochybňovala vlastní rozhodnutí a sebe samu.

 

Děkujiiiii <3 Zlata