Co je u mě novýho

Chtěla jsem vám dát menší update toho, co je u mě novýho a začala jsem ho psát už 2 měsíce zpátky, takže to není 100% přesné, ale zase vyyhodit to celý do koše se mi nechce, protože je tam toho spoustu, v čem pokračuju dál.

Je toho tolik… začnu pěkně popořádku.

Mám po boku novýho partnera skoro 10 měsíců /už skoro 12 😀 /, bydlim v Praze (já, chápete to? :))) , od září pracuju pro skvělou službu Ideální nájemce (jestli někdo chcete pronajímat svojí nemovitost s garantovaným nájmem, napište mi) a s Hankou tvoříme e-shop NatuBea /Hanka už v eshopu pokračuje sama se svým týmem, společná cesta nám nevyšla/.

Oblíbila jsem si nové smoothie (půlka banánu, špenát, kopřiva a pampeliška – nyní sušené, semínka lněná a chia, konopný protein), jedu velkej sedmikrokovej detox podle Jiřího Cingroše – Sám sobě doktorem (mám za sebou 4. týden očisty střev klystýrem – btw. je to boží, moc doporučuju a nyní pokračuju v dysbakteriozene – pojídání česneku během dne – ano, v následujícím týdnu mě úplně nechcete potkat a mluvit se mnou… cítím jen samej česnek..) a ráno cvičím pozdravy slunci /no.. před těma 2 měsíce kdy jsem tento článek začala psát se mi udělala dost urputná vyrážka na nohách a já ji léčila sama, úpravou jídelníčku, pětidenním půstem jen na vodě, meditacemi, … nebylo to vůbec lehký období, nakonec jsem stejnak musela k doktorovi, kterej mi dal antibiotika/.

Obklopují mě skvělý lidi (který maj se mnou nekonečnou trpělivost, protože na ně nemám moc čas, ale oni ví, že jsem nejvíc vděčná, že jsou v mém životě a že na ně často myslím), poslouchám nahrávky od Esther, místo produktů z Havlíkovy apotéky si nyní ujíždím na našich /nyní už jen Hančiných/ produktech (holky tenhle tuhej šampon je boží) jo a kromě tohohle mě víc a víc zajímá tarot, kdybyste někdo znal nějakou školu, kde se dá studovat, budu ráda za tip /před 14 dny jsem na kurzu tarotu byla! a bylo to neuvěřitelný, moc mi to šlo a od té doby s ním pracuji skoro každý den, abych se zlepšovala/.

A nakonec.. ladim už několik měsíců svoje koučovací téma. Koučování se věnuju už nějakej pátek.. vlastně od roku 2014 😀 a dlouho jsem tápala a nebyla spokojená s tématem, kterému se budu věnovat… jestli to jsou vztahy, nebo práce, talenty, sebevědomí. Nic nebylo to pravé ořechové. A najednou… někdy v létě, pamatuju si ten okamžik, jak umývám nádobí a cink…”narozeninové koučování” …..AHAAAA!! Myslím, že to přišlo i proto, že loni v srpnu mi bylo 30 a já to vnímala jako velký zlom. Cítila jsem, že vstupuju do nové etapy a s tím jsem si uvědomila, že bych se potřebovala nechat koučovat. Projít svůj život, minulost, budoucnost, přítomnost. Zhodnotit, zvědomit, zpřítomnit, zezodpovědnit a zezpovědnit se 😀

Nevím, jestli vám tahle slova dávají smysl, ale mě dávají velký smysl často na přelomu roku a pak právě v období narozenin, kde je ten přechod poměrně znatelný. Samozřejmě jsou i jiné klíčové okamžiky v našich životech, ale upřímně, zatím jsou pro mě narozeniny klíčové nejvíc. A možná za to vděčím svému znamení, že jsem lev, miluju dárky a pozornost na narozeniny a nikdy asi nebudu patřit mezi ty, kteří říkají, že “narozeniny neslaví, nic nechtějí, neřeší je”.

Osobně si myslím, že každé naše narozeniny jsou naším dnem a že zrovna tady je třeba se nachvilku zastavit a podívat se na svůj život z nadhledu. Věk, to číslo, nám připomíná, abychom s časem neplývali a využívali ho smysluplně. Když jsem se viděla v tom srpnu, jak jsem byla lačná po tom udělat si zhodnocení, projít si své plány, směr, zrevidovat, jestli žiju v souladu se svými hodnotami a jestli se opravdu posouvám ke svým cílům, došlo mi, že tohle je to ono. Moje koučovací téma. Takže prosím pěkně, seznamte se s narozeninou koučkou Zlatou Hnátovou 😀 Jo a víte z čeho mám radost? Že jak se tohle koučování může udít jen v období vašich narozenin, tak ode mě dostanete taky dárek! Jaký ještě nevím, to bude individuální, podle vás….

Tak to je zatím ve zkratce takto… těším se na vás zase za 14 dní! Zlata