Dva největší EZO bludy v podnikání

Na začátku totoho roku jsem natočila několik videí s Kalmanem Horvátem, expertem na jedinečnost a podnikání a pořádně ho vyzpovídala na téma podnikání. A na video o EZO bludech jsem se těšila nejvíc. Dneska ho sdílím i s vámi 🙂

I když nejsem žádný extra kritik esoteriky a osobního rozvoje, poslední dobou si začínám víc a víc uvědomovat, že všeho moc škodí… (viz můj starší článek).

A tak vás dnes zvu, abyste v 8 minutách zjistili, jestli náhodou nepoužíváte některé ezo bludy v přehnané míře, která nepřináší užitek vám ani vašem klientům.

A jaké to jsou tedy ezo bludy:

Když budu dělat to, co miluju, peníze přijdou – třeba tohle je pravda až na určité úrovni vědomí. A otázka je, jestli na této úrovni jste??

Špatný výklad poučky být sám sebou. Mylně si myslíme, že když si budeme vše naciťovat a dělat vše podle sebe a své seberealizace, tak že nás to v podnikání posune. K tomu, abychom byli sami sebou a svět nás podporoval, potřebujeme misi – něco většího, než jsme jen my sami, protože jinak se naše podnikání točí jen kolem nás a je tam jen samé já já já… které je vlastně zoufalé a snaží se získat přízeň.

 

Přeji krásný den, Zlata