Ve DVOU se to lépe táhne :)))

Tak samozřejmě, že co se týče partnerského života, je jasné, že být v páru je prostě úžasný, teda pokud se sejdou ti dva praví, že :)))

Ale o tom dneska mluvit nebudu :))) Můj dnešní článek směřuje k tomu, že pokud máte na své cestě životem parťáka (kamaráda, kamarádku), se kterým se budete vzájemně podporovat, máte úspěch zaručen (nepřeháním, pokud budete důslední…). Když jste oba dva ochotní na sobě pracovat a plně si důvěřujete, má to obrovský potenciál, protože na “to všechno” nejste sami…

Budu konkrétní.

Před 4 týdny jsme si po delší době volaly s Jančou :))) Nevím, jak dlouho jsme mluvily, řekla bych, že asi 2,5 hodiny určitě. Probraly jsme práci, chlapy, kabelky, jídlo, život, prostě všechno možný i nemožný (holky to znáte, že, nemusím zdlouhavě popisovat… :D). Nicméně na konci hovoru jsme si jako správné koučky zadaly úkol, na kterém chceme pracovat. Vznikl zcela neplánovaně, ale o to lepší to byl. Nebudu vám jej prozrazovat, nemám Janči svolení. Nicméně, zavázaly jsme se, že tento úkol budeme každý den plnit a že si za týden znova zavoláme.

Takže opět jsme si volaly, shrnuly výsledky…  oběma se to snad v 98% dařilo na výbornou a zadaly si další úkol. Tentokrát z jiného soudku, ale opět božský. Za týden jsme celou “akci” zopakovaly a zase završily dalším úkolem.

Zní to asi jako ze školy, samý úkoly…. :))) nevím, jak jinak to nazvat jinak, teď v 00.09 mě jiný název nenapadá…. akční krok?? Jo slovo akční krok je to vhodné slovo, řeknu, že mě to nenapadne a hned je to na světe 😀 :)))

Zkrátka… mluvíme spolu o svých cílech a společně si stanovujeme akční kroky, jak jich dosáhnout + hlídáme se v tom, že je plníme a dělíme se o zážitky a poznatky.

Doporučuju to vám to vyzkusit taky! Kromě toho, že si s nejlepšíma kamarádkama skvěle popovídáte, tak můžete i takhle vědomě společně růst. Nemusí to být žádný big deal, stačí malé pozvolné kroky. Nám ty naše úkoly zaberou dohromady max. 15 minut denně a ty výsledky…..!!! To se podělím asi příště. Každopádně ten dobrý pocit a naladění,… za to prostě stojí 🙂

 

Mějte se nejvíc krásně a přeju vám skvělýho parťáka na vaší cestě !  Zlata 

 

A těším se na vás :))) Snad už zase častěji, v sprnu jsem to měla mega maxi našlapané….

 

Teď se můžeme potkat třeba 4.9. od 18h na webináři Jinového světa, ryze ženská záležitost, holky udělejte si v neděli hodinku čas a přidejte se k nám >> http://www.jinovysvet.cz/prednaska/vysilani/ << :))) já už se nemůžu dočkat teda 😀