Každá z nás je někdy „nafrněná“

… každá z nás je někdy trošku „nafrněná“  a tak trochu kráva,… tohle mě při čtení pozvánky na welcome víkend nově otevíraného salonu Jinový svět moc pobavilo a inspirovalo zároveň.

Před pár lety bych se tomu bránila, ale teď jsem byla moc vděčná, že to Hanka napsala. Je to svatá pravda a čím dřív si ji uvědomíme, tím líp pro nás :)))

Každá jsme nafrněná někdy jindy a svým vlastním způsobem. Ale už při čtení nadpisu a následujících řádků vám určitě vyvstalo pár vzpomínek, které to jen potvrzují, což? :)))

Já jsem si vzpomněla na období asi před 3 lety, kdy jsem posílala svůj životopis do Firmy 2.0, kde jsem chtěla získat pozici affiliate manažerky. Ke kolonce vlastností a dovedností jsem vypsala asi 20 dokonalých superlativ a šla jsem je přečíst mému parnerovi. Trpělivě poslouchal a po mém nekončícím výčtu mi řekl: “nezapomeň tam napsat, že jsi hlavně skromná” 😀 Haha, zasmála jsem se a došlo mi, že jsem asi trochu nafrněná :))) Ale bez téhle nafrněnosti bych se o sobě nedozvěděla tolik úžasných věcí 😀

Každá máme k dispozici paletu všech dobrých i špatných vlastností a je jen na nás, jaké budeme používat a v jaké míře. Má to ALE. A to ale je, že sice si můžeme vybírat, ale musíme si vybrat trošku i od těch na prvních pohled negativních nebo stinných. Jako pepř netvoří základ jídla, ale výborně ho dochutí , tak je někdy potřeba být trošku nafrněná a tak trochu kráva… i když to není základ vaší osobnosti :)))

Ne všechno musí být hned problém, se kterým musíme běžet k terapeutovi nebo na koučování. Občas je normální být nenormální :)) Hlavně ať jsme šťastné a spokojené samy se sebou 🙂

Krásné léto! Zlata

PS. Udělejte si 15.-17.7. čas a přijdete oslavit otevření Jinového světa! Mužete přijít  na všechny 3 dny nebo jen na jeden den nebo jen na jeden program. Je to na vás, jak se vám to bude hodit. Já tam budu taky (v pátek a v neděli).