Jaké cesty vedou k uzdravení zraku

Tak jsem opět zpět :)) původně jsem myslela, že budu psát poznámky u kurzu Norberkova pravidelně, ale časově jsem to vůbec nestihla. Takže dneska udělám další vhled do kurzu.

Těch 9 dní bylo naprosto dokonalých a božích. Vadim s Rezedou, kteří kurz vedli, byli užasnými průvodci a učiteli.

K tomu, aby se náš zrak upravil je potřeba zapojit všechny tyto cesty, které zahrnují metody, které jsme se na kurzu naučili a ve kterých je třeba dál pokračovat následujících 30 dní:

  1. Kloubní gymnastika – níže vám dávám odkaz, abyste se mohli podívat na pana Norbekova a ukázku cvičení, které jsme na kurzu prováděli. My jsme na kurzu cvičili na jiné písničky a s vtipnými komentáři Vadima to mělo větší drive :))) Jinak po pravidelném cvičení této gymnastiky dost pravděpodobně vyrostete o nějakých 5 cm. Bylo mi divné, proč si do našeho deníku máme psát výšku a k ní cíl – jakože u váhy mi to přijde pochopitelné, že, to chce asi každý být hubenější, ale u výšky??! To mi přišlo trochu mimo. Ale když jsem teď byla u mých rodičů, tak mi mamka říká, ty jsi nějak vyrostla… :))) no, musím se změřit, fakt nevím, ale je to dost možné :)) jenompřece maminky mají vždycky pravdu, ne? :)))

  2. Práce s cévami

  3. Práce s orgány

  4. Práce s emocemi

  5. Práce s odpuštěním

  6. Obraz mládí

  7. Gynekologicko-urologická masáž

  8. Defekty pokožky

  9. Práce s očima + uši

  10. Oktáva

Jak si můžete všimnout, jedná se o obnovení organismu jako celku. Detailní popis jednotlivých cest vynechám, koho to zajímá, určitě se podívejte na přímo na kurz >>

Každý den máme rozpis jednotlivých cvičení, které musíme dělat. A víte co je ale pro mě největší poznatek?? Že účinek je jen z  1% (!!!)  o technice, ale z 99% je o naladění – o tom pozitivním. Veškerá cvičení je třeba provádět v obrazu dokolanosti, mládí, radosti, štestí, prostě v nastavení, že jste člověk s velkým Č :))) tudíž musíte mít úsměv na tváři a sedět (stát) rovně, nekřížit ruce ani nohy.

Asi vás zajímá, jak se teda zlepšil můj zrak :))) Probouzí se rozhodně k životu :)))  a včera když jsem pracovala sama doma s tabulkou, tak jsem viděla ostře první a druhý řádek, což předtím jsem viděla jen záblesky. Momentálně jsem v procesu, který trvá 30 dní, takže pokud budu cvičit pravidelně, myslím, že odměna mě čeká sladká :))) nebo spíš ostrá? :))) Jako vidět na obě oči ostře… wow.. .těším se.

Tak krásný den vám přejiiii :)) Zlata

A tady dole už odkaz na slíbené video. Je to v ruštině s titulky :)) nevím, jak umíte rusky, ale … já ten jazyk zbožňuju :))) je to trochu nezvyk, jak člověk slyší všude samou angličtinu, ale je to opravdu příjemné osvěžení :)))