Děkuji 2015, Vítej 2016….

Máte už naplánový rok 2016? Já ano, ještě si ho chci přepsat a možná ještě něco málo doplnit. To plánování mě moc baví, vždycky mě to nabije pozitivní enegíí a když si svoje vize a plány přečtu, okamžitě mi stoupne energie v těle :)) Je to prostě boží. Nastavila jsem si cíle v oblasti vztahů, zdraví, práce, času pro sebe a peněz. A doporučuju to všem. Pár bodů, které založíte do diáře a víte, že tento seznam máte vždycky po ruce a máte ho na očích. Samozřejmě skvělou připomínkou vašich cílů je také visionboard, tzn. že si cíle zobrazíte pomocí obrázků. Já jsem svůj nový visionboard ještě nedělala, ale rozhodně se na něj chystám :))

Ale kde mám ještě rest je ZHODNOCENÍ LOŇSKÉHO ROKU… to děláme normálně vždycky na Silvestra, což jsme tentokrát nestihli. Určitě si chci zodpovědět na tyto otázky (inspirovala jsem se na FB zdi Milana Gelnara, astrologa) a poohlédnout se za rokem 2015 … rovnou na ně teď odpovím.

Pojďte taky do toho taky :))

1. Co mě letos zvláště nadchlo?

Letos mě nejvíc nadchlo téma zdravého stravování. Dělala jsem hodně zdravých jídel a jedla nejvíc ovoce a zeleniny jako nikdy předtím. Z 80% jsem nakupovala od farmářů a z poloviny to bylo v bio kvalitě.

2. Nejdůležitější lidé mého života.

Můj nejdůležitější člověk v mém životě jsem samozřejmě já (a věřím, že ve vašich životech jste také nejdůležitější VY). Dále samozřejmě můj partner Pepa, který je můj největší učitel a inspirátor bezpodmínečné lásky, nesouzení a nehodnocení, protože tolik lásky a trpělivosti kolik má on… :))) <3 no prostě ho zbožňuju a milujuuu samozřejmě :)) <3

Rozhodně důležitá je pro mě taky moje rodina, rodiče, brácha a ségra, kteří mi vždycky dávají pocit domova, bezpečí a toho, že někam patřím, že mám kořeny 🙂 a to hodně silné :))

Další důležití lidé byli Judituška, Dituška, Janča, Sárka, Berenika, moje nejlepší kamarádky, taky Jakub se kterým jsme řešili spouuustu věcí pracovních a Michal z Anglie, se kterým vždycky po skypu mudrcujeme a rozhodně taky Táňa s Martinkou.

V roce 2016 jsem prostě měla štěstí být v kontaktu s obrovským množstvím opravdu skvělých lidí.

3. Kterou letošní událost bych si chtěla navždycky pamatovat?

Možná to bude znít povrchně, ale pro mě byl letos (2015) nejlepší zážitek s Judituškou, když jsme šly na společné nákupy oblečení. Úžasně jsme se bavily, nakoupily si nádherné kousky a pořádně si dotankovaly svojí opravdovou krásnou ženskou energii. Já se po tom našem nakupovaní cítila jak znovuzrozená a cítila jsem se naprosto božsky. A s Judituškou jsme se shodly na tom, že to jednou za čas musíme zopakovat, že to má snad i lepší účinky než kdejaký seminář osobního rozvoje :)) Dočerpáte energii, máte na sobě nádherné oblečení (i když se ostatním páčit nemusí, důležité, že vy se v něm cítíte skvěle), strávíte skvělé odpoledne se svojí kamarádkou a já si dovolím říct, že se zase o kousek přiblížíte k sobě a svojí sebejistotě :))

4. Které slovo jsem říkala nejčastěji?

Epesní :)) Naprosto epesní 😀 Chichi :)) to je moje nejoblíbenější… a možná bude i v roce 2016 😀

Ale moje druhé nejčastější slovo (a možná i první – v psané podobě) bylo Děkuji… to denně napíšu a řeknu hoooodně častokrát :))) Ráno si píšu vždycky min. 10 vděčností a u toho mám samé DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI :))) prostě vděčnost já zbožňuju :))

5. Tenhle rok byl krásný, protože …

Strávila jsem ho ve společnosti úžasných lidí, po boku skvělého partnera, dělala často svoje oblíbené činnosti (vděčnosti, cvičení, čtení knížek, dokrášlování naší chaty GoldCottage, ubytovávání našich milých hostů, dělala si epesní snídaně z pohanky a ovoce), taky jsem byla u moře na Kanárech, kde bylo naprosto božsky a pracovně jsem se podílela na krásném projektu Móda a Duše :)) Zažila jsem dokonalou dámskou jízdu u Moniky a podlehla kouzlu Chanel kosmetiky, taky jsem byla na boží narozeninové oslavě Ditušky a mohla zažít nádherný ráj, kde bydlí … Na mém webu se začal prodávat mojí ségry Dády online kniha MY a prodalo se jí úžasných 30 kousků. Taky jsem udělala 5 krásných ženských kruhů v Karlových Varech, kde se ženy vzájemně podpořily a inspirovaly…..Letošní rok byl prostě epesní.

6. Který vnitřní problém jsem úspěšně vyřešil?

Dlouhou dobu mi vadilo, že v zimě vstávám celkem pozdě (kolem 8 hodiny) – viz moje pokusy o vstávání v 6 hod… ale když jsem přijala fakt, že v zimě prostě potřebuju víc spát, tak se mi opravdu ulevilo a už se za to nepeskuju. Vím, že přes zimu a období, kdy je hodně tma, spím prostě víc a když je naopak teplo a světlo, tak jsem vzhůru minimálně o hodinu dřív :)) A je to tak v pořádku.

7. Obrátil mi nějaký rozhovor v hlavě všechno vzhůru nohama?

Při jednom rozhovoru Michal z Anglie řekl… „přestaňme chodit kolem horké kaše“ a to mě teda dost zchallangovalo, je to takový pěkně chlapský, ale na druhou stranu proč by to nemohly používat i ženy. Tohle se mě hodně dotko… došlo mi, že hodně často říkám věci oklikou nebo nejednoznačně nebo je pro jistotu vůbec neříkám… i když vím moc dobře, co chci říct… možná to znáte taky…. takže „přestaňme chodit kolem horké kaše“ a říkejme věci přímo. Když něco chceme, nebojme se to říct, když něco nechceme, rovněž…

8. Citát vhodný pro tento rok.

Citát mě úplně nenapadá, ale vzpomněla jsem si na jeden díl Ally McBeal, kde John Cage říká, že jeho maminka vždycky říkávala, že pokud se ohlédneš za uplynulým rokem a nerozbrečíš se nebo se nerozesměješ, tak jsi nežil… a to mi přijde vševypovídající :)) Směji se i brečím, když na 2015 vzpomínám… :))

9. Co jsem odložila na příští rok?

Psaní článků a natáčení videí :)) Do toho se chci v roce 2016 pustit opravdu naplno a ne to jen tak trochu a občas šolíchat :))

10. Čeho chci dosáhnout v příštím roce?

Toho, co mám napsáno na papíře ve svém diáři :))

Tááákže…. děkuji krásnému roku 2015 a vítám 2016 :))) Jsem připravena 🙂