Co rozhodně musíte mít na své nástěnce cílů (jinak se vám asi nesplní)

Jak vypadá typická nástěnka cílů? Pravděpodobně je plná obrázků s různými lidmi vystříhaných z různých časopisů, že? Krásná, šťastná, úspěšná, bohatá žena nebo muž, šťastně zamilované párečky, které představují vysněný vztah a dále třeba domy, auta, peníze, mobil, počítač,… atd atd.

Jaký máte pocit, když koukáte na takovou nástěnku? Nepřijde vám trochu vzdálená? Možná ano, možná ne, ale je třeba si uvědomit, že člověk tak posílá pozornost, energii a sílu těmto CIZÍM lidem. Bohužel NE SOBĚ.

Jestli na své překrásné nástěnce nemáte ani jednu fotku, na které jste VY, vaše RODINA, PARTNER, PŘÁTELÉ, tak to není úplně ideální.

Možná to zní divně, říkáte si, že tam máte prostě lidi (sice cizí), kteří jen představují a reprezentují vaše touhy. Možná si to tak člověk logicky zdůvodní, ale výsledky taková nástěnka většinou nepřináší. Taková nástěnka se v reálu zhmotní tak, že vy rozdíl ve svém životě nepocítíte, ale častokrát uvidíte právě cizí lidi, jak jsou šťastní a úspěšní a navíc si pak sami vyčítáte, proč se vám pořád nedaří…. přitom docela snadné vysvětlení najdete na vaší nástěnce….

Pamatuju si svojí první nástěnku, neměla jsem na ní ani jednu jedinou fotku sebe a téměř nic se mi z ní nevyplnilo. Nyní už mě to nepřekvapuje, že…. :))))

Příští rok jsem to změnila a podstatně na fotkách přidala, můžete se podívat na fotku nástěnky níže, kde jsem si natiskla několik svých fotek, kde jsem několikrát, možná 10x :))) pak tam mám fotky se svým partnerem, mojí rodinu a přátelé. Tahle nástěnka je opravdu hooodně osobní a i když jí přes den vnímám třeba jen pefirerně, cítím spojení, které mě podporuje v mém životě a přitahuje moje cíle. Jestli tam mám oblečení a u toho svoje fotky, jestli tam jsou peníze a moje fotky, moře a moje fotky…. to jsou naprosto jasné asociace a vedení pro můj mozek a pro vesmír, cože teda opravdu chci a co se může s radostí a rychlostí plnit :)))

Takže dnešní tip pro vás – dejte si na svojí nástěnku minimálně 5 svých fotek, ze kterých máte skvělý pocit a cítite z nich úspěch a radost a přidejte si je mezi ostatní obrázky :)) a pokud tam máte cizí lidi, doporučuju strhnout a přelepit  svými vlastními fotkami :))) na konci roku uvidíte rozdíl :)))

Mějte se nejvíc krásně! Zdravím, Zlata

PS. A tady je moje nástěnka z loňského roku 🙂

PPS. Nakonec jsem napočítala 33 fotek, na kterých jsem já :))) chichi :))

jantra2015