Recept na krásný pevný bříško :))

Předevčírem odpoledne jsem si šla dát “sprchu”. Nemáme sprchový kout, tak si často dřepnu do vany a sprchuju se :)) je tak mi větší teplo, než když u toho stojím :)) no ale jako co se mi  stalo,…. jsem nevěřícně koukala :))) Koukám na svůj pupek a on tam najednou není 😀 Nooo… tak se ještě uvolnim, jestli náhodou nemám nějak zatažený břicho, jestli mě to nemátne. A světe div se, já seděla krásně uvolněná … a s krásným bříškem :)))

Jasně, nestalo se to jen tak, začala jsem cvičit. Ale v ten den, kdy jsem takhle seděla ve vaně jsem za sebou měla jen (!!!) 3 cvičení. To se mi snad v životě nestalo, abych měla tak rychle zpevněné tělo po tak krátkém období cvičení.

To cvičení, které jsem praktikovala, mi doporučil můj úžasný kamarád Michal. On sám má krásnou pevnou postavu a vždycky když si spolu skypujeme, tak ho zaujatě poslouchám, když vypráví, jak jde cvičit nebo běhat. A já mu vždycky “závidím”. Posledních pár týdnů jsem si ale říkala, že už se svým tukem opravdu chci něco udělat. Vím, moje tělo není obézní, ale je takový,.. jak bych to řekla.. rozkydlý. Měkký až moc. A tak říkám Michalovi, že bych taky chtěla zpevnit svojí postavu. A on mi hnedka zadal úkol 🙂 co mám cvičit. Tak jsem si říkala ok, jdu do toho :)) Níže vám sdílím video, podle kterého jsem začala cvičit. Rozhodně u toho nevypadám jako ta paní, která ho cvičí, ještě se místy dost třesu, funím a občas už nemůžu. Po prvním dni mě bolel celý človek. Ale od druhého dne mi jde to cvičení líp a líp a já mám fakt radost ze svýho těla, který konečně cítím. Jakože je silnější a pevnější. A to moje bříško…. :)) jasně, nemám na něm pekáč buchet, ale už tak smutně nevisí dolu. Je pěkně napnuté a já vidím, jak vyzařuje spokojenost.

Popravdě jsem sama hodně překvapená tak rychlým výsledkem. Ale samozřejmě mám v plánu pokračovat ve cvičení :)) Hlavním cílem není mít vyposilovanou postavu, ale zpevněnou. A hlavně nemít břišní tuk. Víte totiž, co dělá tuk na břiše? Odčerpává vám energii. A tohle jsem u sebe přesně cítila. Že nemám energii. A bez energie se člověku horko těžko žije a roste…

Každopádně si myslím, že konečný výsledek byl souhrou dalších faktorů:

1. Jednak jsem teda začala cvičit. Na video se můžete podívat tady:

https://www.facebook.com/emilyskyemodel/videos/vb.147170835314482/1028645977166959/?type=2&theater&notif_t=comment_mention2.

2. Jedla jsem jenom ovoce, zeleninu, oříšky, pak pohanku, luštěniny. Ráno smoothie, odpoledne salát, večer salát. Úplně jsem vyřadila pečivo, cukr, mléčné výrobky a maso samozřejmě. Nic smaženého. Už dlouho některé z těhle věcí nejím, ale občas sem tam ano. O jídle ještě napíšu článek… protože jsem zjistila spoustu zajímavých informací o tom, jak člověk funguje, když (ne)jí určitý druh potravin…

3. Miluju svoje tělo a projevuju mu vděčnost. Tohle je asi základ. Necvičím proto, že svoje tělo nemám ráda. Naopak cvičím právě proto, že svoje tělo miluju. A vidím, že když mu dávám pohyb, správnou výživu a lásku, že je krásné a šťastné. Když se koupu, tak nepřemýšlím o tom, co mám ten den ještě udělat, nebo co se stalo minulý den. Prostě se koupu a vědomě umývám svoje tělo a s každým dotekem mu říkám jak ho miluju, jak je krásný a zdravý a děkuju mu. Nevím, jestli by tohle dali kluci.. ale holky.. pro nás tohle může být naprostá samozřejmost :)) Uvidíte ten váš vnitřní pocit radosti a štěstí, který vás pohltí vždycky, když se podíváte na svoje tělo.

Tákže 🙂 to jest můj návod, který mi funguje, jak se zdá :)) Určitě i vy máte nějaký svůj návod, jak se můžete ve svém těle cítit dobře. Stačí si jen naslouchat a jednat podle toho. Třeba nebudete muset měnit jídelníček, hladit si láskyplně tělo nebo cvičit. Třeba je to u vás něco jiného. Tak experimentujte a radujte se!

Krásné dny plné objevů a radost a lásku pro vaše krásná těla :)) Zlata

 

PS. A ještě jedna poznámka na konec, kdybyste si náhodou mysleli, že se do toho musím nějak nutit – to cvičení, jídlo, láska svému tělu – tak vůbec, baví mě to, mám z toho radost a jde to fakt samo. Já totiž věřím, že to, co je pro nás přirozené a správné, tak jde prostě samo. Pak to má výsledný efekt… když se cítíte dobře ještě předtím, než “to” máte. To “to” je cokoliv si přejete. Ať je to krásná postava, skvělá práce, partner.. :)))

PPS. Nezapomeňte, že je nakonec jedno jakou postavu máte. Je důležité se cítit dobře. Takže pokud jste spokojení s tím, jak vypadáte, žádný problém :)) Pro vaše tělo je hodnotnější, když mu dáte a projevíte lásku, než když se mordujete při cvičení a koukáte do toho u zrcadla a říkáte si, jak strašně vypadáte…. takže lásku, lásku, LÁSKU.