Moje moře ve vaně :))

Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. Znáte to, že jo :)) No, tak já tohle teď znám docela intenzivně. Letos jsem se těšila, že pojedu k moři…. ale nakonec do nějak nedopadlo….

Už jsem na sobě dlouhou dobu cítila, že se potřebuju vykoupat v té slané mořské vodě a očistit tak celé svoje tělo. Samozřejmě, že je moje tělo čistý a voňavý 😀 ale myslím jako energeticky očistit. Nějak věřím tomu, že moře má tuhle ohromnou očišťující schopnost a když si z toho člověk udělá takový “rituál”, tak to může být opravdu uzdravující. Možná to znáte a vnímáte taky… možná to slyšíte poprvé a já vás zvu k tomu, abyste to vyzkusili. Až si vlezete do moře, nachvilku si v těle prociťte, jak vás mořská voda očišťuje a zbavuje všeho negativního, starého, nefunkčního a nepotřebného a nechte vodu, aby to všechno z vás smyla a odnesla. A poděkujte jí. Budete se cítit jako noví :))) věřte mi.

Teď jak jsem vám to tady popsala, tak mám chuť okamžitě nasednout do auta a jet k moři….. :)))

ALE… letos to prostě nevyjde.

Takže jsem když nejede Zlata k moři, musí moře ke Zlatě :)) A teď pozorně čtěte ti z vás, kteří také k moři z různých důvodů nejedou.

Zajděte si do obchodu a kupte si mořskou sůl. Tu si nasypte podle množství, které cítíte jako vhodné do vany s vodou a máte moře doma :))) Já tohle dělám teď každý týden aspoň jednou. A je to epesní. Naprosto :)) Sypu tam vždycky tolik soli, abych když tu vodu ochutnám, jak je slaná, aby mi to opravdu připomnělo moře  a 20 minut se v ní rochním :))

Když jsem tohle udělala asi před měsícem a půl poprvý, nemohla jsem se pak celý den vynahladit 😀 a vynadívat :))) moje kůže byla tak krásně hebká a já tak krásně očištěná…. prostě mňam. Takže zkuste to takyyy :)))

Paaa… od svého moře z vany 😀 zdraví Zlata :))