Mezi AKCÍ a CÍLEM…

Taky patříte mezi lidi, kteří mají své cíle a sny a uvědomují si, že aby jich dosáhli, musí jít takzvaně “do akce” ?

Já jsem docela dlouhou dobu věřila tomu, že první krok je mít napsané cíle a pak musím jít do AKCE. A ano, mám své cíle napsané. A vám to doporučuju taky :)) Napsat si své velké i malé cíle a sem tam si je pročítat a připomínat si je. :))

No a pak jsem taky věřila tomu, že musím jít do akce, mít plán, neprokrastinovat a pracovat a pracovat, abych svého cíle dosáhla 😀

Takhle část mě trochu nudila :))) jakože být příšerně akční, pořád nasávat různé informace a hlavně jít do té akce.

Jít do akce….

…. takhle věta mě pak začala štvát, protože jsem pořádně nevěděla do jaké ??? Akorát mě to stresovalo.

Co konkrétně mám udělat??? Jaký je ten následující krok?

Hmmmm… většinou to dopadlo tak, že jsem udělala co? ….

NIC :)))

Před rokem se mi dostala do rukou knížka Požádej a je ti dáno a ta mi mezi fázi stanovení cílů a fází jít do akce přidala ještě jednu podstatnou.

Ona totiž učí takzvanému “umožňování” :)) Což znamená, že se nejdřív musíte vibračně (emočně) sladit se svým přáním. Čímž umožníte svému přání, aby se vám splnilo.

Tohle je hodně důležitá součást při naplňování jakéhokoliv cíle a spoustu lidí ji PŘESKAKUJE. Bohužel se jim pak neplní jejich přání a nedosahují svých cílů.

Proč?

Protože nejsou sladění se svým přáním, nejsou ve stavu umožňování. Např. chtějí peníze, ale vyzařují nedostatek – myšlenkově a emočně. Přijde jim nezaplacená účtenka a oni řeknou “Sakra, už chci mít konečně ty peníze.” Ale tahle věta v sobě obsahuje tolik odporu a rezistence,… že není vůbec možné, aby se to přání splnilo. Cítíte to?? Vlastně ta věta říká úplně jasně: “Nemám dostatek peněz, které potřebuji a cítím se příšerně ://”

Jak 100% poznat, kdy jste ve stavu umožňování a kdy ve stavu odporu?

Vaše pocity vám to řeknou.

Kdykoliv se cítíte dobře, umožňujete a přání se může splnit. Dokonce, když se na něj v tento okamžik zaměřujete a dokážete se naladit na radost, realita vám sama pošle “AKCI” , kterou máte “udělat”. Někdo vás osloví s nabídkou, vyhrajete v soutěži, zvednou vám plat,… je to různé, je potřeba být všímavý k signálům :)) Ale většinou se ani nepředřete.

Jde o to mít radost a cítit se dobře 🙂

Zní vám to divně? Dokonce až úplně mimo???? To je mooc dobře. Přemýšlíte o tom. Máte kolem toho emoce :)) Nechte to nejdřív uležet a pak si o tom ještě více přečtěte :))) Třeba přímo v knížce, nebo v mém dalším článku o tom, jak se do toho stavu umožňování dostat :)))

Mějte v životě radost 🙂 Zlata